S podzimem do trenčkotu

Přidáno: 1. 10. 2017 22:45:00 Počet shlédnutí: 289

01 Říjen 2017

Trenčkot základem šatníku pro podzimní dny. I v second handu naleznete trendy kousky. Sportovní, elegantní a funkční. Šatník každé z nás na přelomu sezóny potřebuje více pozornosti než obvykle. Proto se dnes zaměříme na klasiku - TRENČKOT

S podzimem do trenčkotu

Jedná se o typ pláště, šitého z odolných a nepromokavých materiálů. Trenčkotů je mnoho druhů a vyjímku netvoří ani kousky s odepínací vložkou.

Ačkoli si mnohé myslí, že tomu tak není, hodí se tradiční trench coat pro každý typ postavy. Jen nezapomenout na klasická pravidla.

Trenčkot je symbolem podzimního trendu.  A při dodržení několika rad při výběru nám dokáže i výrazně zeštíhlit figuru. Délka trenčkotu je zásadní. Nezapomínejme, že kratší délka nám vždy postavu prodlouží. Máte-li postavu menšího vzrůstu volte délku nad kolena, v opačném případě vyšší postavy se nebojte střihu prodlouženého. Protože je trenčkot nejen módní záležitostí, ale i volnočasovým a funkčním svrškem, dbejte na pohodlnost. Trench coat by měl ideálně sedět v ramenou a nezapomeňme na oblast pasu. Pásek dodává vypasování zeštíhlující efekt a díky němu dokážeme schovat i partie bříška.

A jak je to s barevností? Tradičními barvami a dá se říci že i univerzálními je barva krémová, šedá a pro mnoho typů žen rovněž černá. Zvláštní pozornost je třeba upřít na vzory a výraznější barevné odstíny. Co se týká výrazných barev přihlížejme zejmnéna k typu pleti, osobitému stylu, obuvi atd. Pravidlo vzoru je obecně známé, pozor na vzory v nežádoucích partiích. Právě zde nás vzor rozšiřuje.

Na závěr nezbývá než dodat, trenčkot je podzimní klasikou a bez ní se jen těžko obejdeme.

Pěkný podzim přeje Jana

 

 

Diskuse

(0 komentářů)

Sledování zásilek

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info